Telefon: (+420) 725 443 038 Email: info@wapis.cz

Naše služby

Podívejte se, co vše Vám můžeme nabídnout. Nenajdete-li produkt, který hledáte, neváhejte se i tak na nás obrátit.
Rádi Vám připravíme nabídku na míru.

Webové stránky

Vytváříme webové stránky pro jednotlivce i velké společnosti. Nabízíme jak univerzální CMS moduly, tak moduly vytvořené na míru, aby webová prezentace byla vždy funkčně i účelově dle představ zadavatele.

Vaše webové stránky budou mít nejmodernější CMS systém Copexu, responzivní design a klientské rozhraní. Více o možnostech systému Copexu se dozvíte zde.

webove_stranky

Personální systémy

Dlouhodobě se zabýváme spoluprací s personálními agenturami, kterým poskytujeme systém pro správu leasingových Zaměstnanců, Zakázek, Objednávek, Náborů, Fakturací a ostatních funkcí, které agentury s tímto zaměřením vyžadují.

Kromě systému pro personálně-leasingové agentury nabízíme také jednoduchý systém pro klasické personální agentury, které pracují s klienty, zaměstnavateli a realizují výběrová řízení.


Realitní systém

Pro realitní kanceláře, ale i jednotlivé makléře máme Systém pro správu realit, pomocí kterého lze jednoduše řídit prodej Nemovitostí, komunikovat s Klienty, hlídat Poptávky, sjednávat Schůzky či řešit další související činnosti.

Realitní systém můžete provozovat buď samostatně, nebo jej propojíme s Vašimi webovými stránkami. Veškeré informace o jeho možnostech se dozvíte na www.systemprorealitky.cz .


rezervacni_systemy

Rezervační systémy

Nabízíme realizaci rezervačních systému pro hotely a penziony, díky kterým mohou klienti zjistit obsazenost objektů a zarezervovat si jednoduše požadovaný termín. Pro restaurace pak máme přehledné rezervace stolů.

Firmám, které potřebují mít přehled o využívání firemních vozů či jiných hmotných věcí vytvoříme rezervačně-majetkový systém s kompletní evidencí všech oprav a nákladů.


Ostatní služby

Jsme schopni Vám vytvořit jakýkoliv systém, aplikaci či funkci. V rámci projektů jsme realizovali vzdělávací i objednávkové systémy.

Nabízíme také služby poradenství v IT pro potřeby zakázek.

Máte dotaz k našim službám?

Chcete znát možnosti či cenu pro Váš projekt? Napište nám.